IŠPILDYKITE SAVO LŪKESČIUS SU MANO PAGALBA

MAN RŪPI JŪSŲ PASITIKĖJIMAS


Dirbdami su manimi, galite tikėtis paties geriausio rezultato. Mano tikslas – įgyti Jūsų pasitikėjimą ir sulaukti gero žodžio. Tai stengiuosi daryti ne tik patikimai atlikdamas darbą, bet ir atvirai, supratingai, efektyviai bendraudamas bei kokybiškai planuodamas darbus.

Gaukite norimą paslaugą!

KOKYBIŠKOS TEKSTŲ RAŠYMO PASLAUGOS

Aš būsiu tas asmuo, kuris Jums parašys kokybišką tekstą. Jei turite verslą, internetinę svetainę ar organizaciją, kurios kokybiškam pristatymui reikalingi nepriekaištingi tekstai anglų ar (ir) lietuvių kalbomis, kreipkitės į mane.

VERTIMAI LIETUVIŲ IR ANGLŲ KALBOMIS

Galbūt jau turite tekstą, tačiau norite, kad šis būtų patrauklus ne tik lietuviškai, bet ir anglakalbei auditorijai? Ne bėda! Galiu Jums padėti. Kokybiškai rašau ir tekstus į anglų kalbą verčiu jau trejus metus.

 

GERIAUSIO REZULTATO UŽTIKRINIMAS


Kiekvienas naujas projektas – tai savotiškas iššūkis. Kuo daugiau dirbu, tuo daugiau mokausi ir tobulėju. Dirbdamas išmokau vieną itin svarbu dalyką, kuris iki šiol man padeda užtikrinti geriausią rezultatą kiekvienam klientui. Efektyvus darbų planavimas – tai mano raktas į sėkmę. Mano darbai prasideda ne nuo tuščio „Word“ lapo, o nuo knygų, atviro naršyklės lango, sąsiuvinio bei tušinuko. Gerai planuodamas ir turėdamas efektyvią strategiją, visada pasiekiu geriausią rezultatą.

Kreipkitės jau dabar!

SEO PASLAUGOS

Teksto paskirtis – nauda skaitytojui. Tai suprasdamas, siūlau ne tik tekstų rašymo, bet ir SEO paslaugas. Naudodamas mokamas priemones, atrinksiu geriausius raktažodžius bei pritaikysiu būtiniausias SEO detales kiekvienam tekstui. Norėdami gauti išsamesnę informaciją, kreipkitės asmeniškai!

SOCIALINIAI TINKLAI

Norite išlaikyti auditorijos susidomėjimą savo socialinių tinklų puslapiuose? Perduokite šį darbą man! Išrinksiu geriausias nuotraukas ir sukursiu įdomų tekstą, kuris palaikys aktyvumą Jūsų verslo, organizacijos ar idėjiniuose soc. tinkluose.

„Geros reklamos tikslas – ne erzinti, o atkreipti dėmesį.“

– Dharmesh Shah, vienas iš „HubSpot“ įkūrėjų.