gura.lt

Rašau ne Jums. Rašau Jūsų auditorijai.

Kartu nuspręsime, kas tinka būtent Jūsų auditorijai. Mano tikslas – sukurti tokį tekstą, kuris labiausiai tiktų Jūsų skaitytojui. Jau kurį laiką kiekvieną projektą vykdau stengdamasis žvelgti kuo toliau. Tai darydamas supratau, kad klientas svarbus, bet svarbiausias – skaitytojas. Jei pritariate šiai filosofijai, susisiekite su manimi! Pakalbėkime ir pabandykime suprasti, koks tekstas taip sudomintų jūsų esamus bei potencialius pirkėjus, kad šie rinktųsi Jus.

Nuolatinio tobulėjimo ir mokymosi svarba

„Aš žinau, kad nieko nežinau“, – tai Sokrato mintis, kurią dažnai pritaikau ir sau. Ją priimu kaip atvirumą naujoms idėjoms bei žinioms, nuolatinį mokymąsi neatsižvelgiant į šią akimirką turimų žinių bagažą.

Visi suprantame, jog pasaulis eina į priekį. Tai, kas buvo teisinga šiandien, nebūtinai bus teisinga rytoj. Štai kodėl nuolat domiuosi: ieškau naujos informacijos, naujų įžvalgų, prašau patarimų iš klientų. Dirbdami su manimi, galėsite be jokios baimės pareikšti kritiką, pasidalinti savo idėjomis ir mintimis. Visa tai pažadu priimti atvira širdimi nebijodamas diskutuoti.

Atviras bendravimas ir efektyvus darbų planavimas

Aštuntoji taisyklė, pabrėžta psichologijos mokslų daktaro Jordan‘o Peterson‘o knygoje „Dvylika taisyklių gyvenimui“, teigia, jog geriausia visada kalbėti tiesą. Tai – primityvi elgesio norma, kurios pirmiausia reikalauju iš savęs, o po to ir iš kitų. Jei nuspręsite dirbti kartu, labai prašau nebijoti kalbėti tiesos. Atvirai bendraudami, kartu galėsime išspręsti visas kilusias problemas ir įgyvendinti projekto tikslą. Sakydamas tiesą Jums, tikiuosi tokio paties atgalinio ryšio.

Jei peržiūrėjote kitus šios svetainės puslapius, turbūt pastebėjote, kad labai vertinu efektyvų darbų planavimą. Tai yra absoliuti tiesa. Kiekvieną naują projektą pradedu nuo šių dalykų: tuščio naršklės lango, literatūrinių šaltinių (knygų informacijos rinkimui), sąsiuvinio bei tušinuko konspektams. Pirmiausia sąsiuvinyje konspektuoju informaciją, o po to ją struktūrizuoju, kuriu planą turiniui. Kai kurie rašytojai man sako, jog pats sau apsunkinu kūrybinį procesą. Turbūt tai tiesa, bet šis būdas veikia. Tai – mano efektyvaus darbo planavimo procesas.

Kas rašo Jūsų tekstus?

Aš – Dominykas Gūra. „Esu jaunas, turiu labai daug entuziazmo ir noro veikti“ yra žodžiai, kuriuos sakytų bene kiekvienas dirbantis mano bendraamžis. Tai pagirtina, bet jau tapo kliše. Geriau mane pažinsite žinodami mano vertybes. Tiesa paremtas bendravimas yra viena iš jų. Tačiau labiausiai vertinu sunkų darbą ir atsidavimą svarbiems dalykams – savo ateičiai, karjerai. Štai kodėl pradėjau rašyti turinį klientams (auditorijai). Ieškojau tos srities, kuriai galėčiau atiduoti visas jėgas ir pradėti save ugdyti.

Ir pagaliau esu čia. Jau trejus metus rašau tekstus verslams, organizacijoms bei pavieniams individams.